Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

9 лютого 2017

Динаміка будівництва ЖК Alter Ego, 09 лютого 2017 року

Блок А: Моноліт виконаний по 25 поверх; Сходові марші змонтовані: 1 сходи по 25 поверх; 2 сходи по 15 поверх; Периметральна кладка виконується на 10 - 13 поверхах; Сантехнічні роботи: стояки каналізації - по 22 поверх; стояки водопроводу - по 22 поверх; Вентиляційні стояки - по 22 поверх; Опалення в підлогах системи КАН до 10 поверху; Металопластикові вироби: торець - по 18 поверх; фасад - до 10 поверху; Алюмінієві конструкції - до 11 поверху; Блок Б: Моноліт (вертикальні елементи) - по 22 поверх; Сходові марші: 1 сходи по 22 поверх; 2 сходи - по 22 поверх; Периметральна кладка виконується на 11,13 і 14 поверхах; Алюмінієві конструкції - по 10 поверх; Металопластикові вироби: торець - по 18 поверх; фасад - по 9 поверхи; Вентиляційні стояки - по 21 поверх; Сантехнічні роботи (стояки водопроводу) - по 21 поверх; Опалення в підлогах системи КАН по 6 поверх.

31 грудня 2016

ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!

ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ! Це радісний час, коли в повітрі літає новорічний настрій, всi наповнені добрими надіями і будують позитивні плани на майбутнє. Рік, що минає увійде в історію будівельної компанії «GEOS» як успішний, і в цьому чимала заслуга як наших співробітників, так і партнерів, клієнтів. Хочемо ще раз щиро подякувати вам за довіру та увагу. Нехай Новий Рік буде насичений новими проектами, творчими ідеями, добрими новинами і професiйними успіхами! Бажаємо Вам фінансової стабільності, благополуччя, процвітання, ділової удачі, здоров'я вам і вашим близьким! Щоб все, що ви задумали - стане реальністю, а натиск і цілеспрямованість допоможуть розвиватися, вдосконалюватися і завжди бути попереду!

20 грудня 2016

Динаміка будівництва ЖК Alter Ego, 20 грудня 2016 року

Блок А: Вертикальні елементи і перекриття 23 поверху - виконані. Периметральна кладка 11 поверху виконана, на 12-му - в роботі. Крім цього, система вентиляції, стояків водопроводу і каналізації встановлена до 22 поверху. Встановлення вітражних конструкцій - 9 поверх. Вікна встановлені до 10 поверху. Блок Б: Виконано вертикальні елементи 21 поверху, плита перекриття - 20 поверх. Периметральна кладка покладена по 12 поверх. Робота по влаштуванню стояків водопроводу і каналізації до 14 поверху завершена. Вікна встановлені по 11 поверх. Сходові марші 1 - 18 поверх, 2 - 14 поверх. Хол. Виконано вертикал 2-го поверху в центральній частині. В процесі перекриття 2-го поверху.

13 жовтня 2016

ЖК AlterEgo: приступаємо до скління

Блок А Вертикал блоку А досяг 21 поверху. На 20 поверсі завершено бетонування плити перекриття і також влаштування системи вентиляції. Активно просуваються електромонтажні роботи і влаштування водопроводу і каналізації. Паралельно з цим будівельники розпочали виготовлення та встановлення вітражів і вікон у блоках. Блок Б У блоці Б розпочали до будівництва вертикалі і плит перекриття 17 поверху. В цей же час проводяться роботи по влаштуванню систем водопроводу і каналізації. У свою чергу на 9 поверсі завершено укладання зовнішніх і внутрішніх стін. Центральна частина Приступили до зведення центральній частині комплексу, де будуть розташовані місця загального користування і лобі. На даному етапі вже готовий вертикал 2-го поверху центральної частини і у процесі монтаж плит перекриття.

27 вересня 2016

ЖК AlterEgo відзначений на світовому рівні!

  The European Property Awards - це європейська частина престижної премії The World Property Awards в сфері нерухомості. Ось уже 25 років вона відзначає кращі будівельні проекти по всьому світу. А в суддівську команду входять визнані світові експерти в області житлового, комерційного та промислового будівництва, а також члени Палати лордів Великобританії. Geos в цьому році дебютувала на конкурсі і змагалася за перемогу з маститими європейськими компаніями. В рамках кожної номінації журі в складі 70 чоловік ретельно і всебічно оцінювало об'єкт. Так, розглядалися такі аспекти як законність будівництва, якість, безпека, екологічність, функціональність і стиль, а також іще багато і багато нюансів. І ми раді повідомити, що переможцем у номінації «Висотне будівництво» визнаний житловий комплекс AlterEgo! Здобув перемогу і ще один проект компанії Geos - ЖК ERKEL Residences (номінація «Житлова забудова»). Цей комплекс будується в центрі столиці...

11 вересня 2016

Динаміка будівництва ЖК Alter Ego, 11 листопада 2016 року

Блок А Вертикал блоку А досяг 22 поверху. Крім цього, на 22 поверсі завершено бетонування плит перекриття, а також встановлення системи вентиляції, водопроводу і каналізації. Активно просуваються електромонтажні роботи. Вікна встановлені до 6 поверху включно. Блок Б У блоці Б закінчили будівництво вертикалу і плит перекриття 17 поверху і приступили до 18. Робота з влаштування систем водопроводу і каналізації завершена на 10 поверхах. Вікна встановлено на 4 і 5 поверхах.

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0