Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата
Тихая улочка в центре Киева наполнена уютом
Просторный холл, созданный по дизайнерскому проекту
Сьогодні у продажу
Квартири
Офіси
Паркинги
Сьогодні у продажу
Квартири
Офіси
Паркинги

Підкреслюючи свій статус

Романтика мегаполісу
Печерськ
3д тур

ЖК Alter Ego - будинок з новими перспективами!

«Альтер Его» - стильний авторський житловий комплекс для амбітних людей з високими вимогами до комфорту і функціональності житла. Унікальне місце розташування охоплює самі барвисті перспективи життя в старому центрі столиці. Ділове і активне життя тут плавно стикається з розміреним спокійним ритмом. Комплекс зводиться неподалік від метро, торгових та ділових центрів, ресторанів, фітнес-клубів і стадіону «Олімпійський». Краса мерехтливих вечірніх вогнів, якими ви будете насолоджуватися з вікон, буде наповнювати теплими приємними емоціями ваше дозвілля день у день.

У провулку Лабораторний 7 Alter Ego розташувався дуже вдало. І вдень, і ввечері, у вихідні та свята тут є чим зайнятися з сім'єю і дітьми. Престижний район Печерська чистий і сонячний, будинок знаходиться далеко від галасливого проспекту, оточуючи територію тінистими зеленими деревами і затишними старовинними будиночками.

Будуйте своє житло разом з нами

Ідея проекту полягає в створенні архітектурної виразної будови, яка прикрасить собою центр столиці. За престижним фасадом приховані не менш оригінальні рішення - це 1-, 2-, 3-, 4- і 5-кімнатні квартири, а також офісні приміщення, утеплені мінеральною ватою. Висота поверхів - 3,3 метра, це дозволило впустити в кімнати максимум сонячного світла, завдяки вікнам в підлогу.

Ім'я

Заповніть це поле

E-mail

Заповніть це поле

Введіть повідомлення

Заповніть це поле

Розташування
 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0