Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

22 лютого 2019

Клубні картки «DOG & Grand CrossFit» за спеціальною ціною тільки для жителів ЖК «Alter Ego».

Новини
Відтепер всі мешканці Печерського району будуть у відмінній формі, адже DOG & Grand CrossFit відкриється до кінця року в нашому ЖК Alter Ego!

Тільки жителі ЖК «Alter Ego» отримають клубні карти за спеціальною ціною!

Фітнес клуб DOG & Grand CrossFit дуже скоро відкриє свої двері для шанувальників спорту та фітнесу в новій будівлі на Лабораторному провулку, 7.
Клуб оздоблений сучасним обладнанням від провідних світових виробників і готовий приймати гостей, відразу ж як тільки будуть закінчені всі підготовчі роботи.

У створеному за унікальним дизайнерським проектом центрі - кардіо-зона з прекрасним видом з панорамних вікон, хамам з невеликим басейном, два просторі зали для групових програм, зона єдиноборств з рингом і функціональний тренажерний зал. А також зал рекреації з джакузі, інфрачервона сауна, фінська сауна, дитяча кімната, фіто-бар. Окремі умови та програми створюються для наймолодших спортсменів і їх мам.

Відправитися в SPA, позайматися в тренажерному залі або почати знайомство з бойовими мистецтвами можна буде дуже скоро і на більш вигідних умовах, ніж для решти киян.

Мешканці ЖК Alter Ego зможуть отримати клубну картку за ексклюзивною ціною, зміцнюючи здоров'я і проводячи цілий рік в чудовому настрої.

Попередній продаж клубних карт DOG & Grand CrossFit 3 вже скоро!
Хочеться вже спробувати! А вам?

Познайомитися з клубом ближче можна на сайті: https://dogsportclub.com.ua!
 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0