Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата
ПЕЧЕРСЬКА – 3 хвилини
GULLIVER – 15 хвилин
ХРЕЩАТИК – 25 хвилин
ПЕЧЕРСЬКА – 3 хвилини
GULLIVER – 15 хвилин
ХРЕЩАТИК – 25 хвилин
ЖК Alter Ego - будинок з новими перспективами!

«Альтер Его» - стильний авторський житловий комплекс для амбітних людей з високими вимогами до комфорту і функціональності житла. Унікальне місце розташування охоплює самі барвисті перспективи життя в старому центрі столиці.
У провулку Лабораторний 7 Alter Ego розташувався дуже вдало. Цей престижний район Печерську чистий і сонячний. Будинок знаходиться далеко від галасливого проспекту, оточуючи територію тінистими зеленими деревами і затишними старовинними будиночками.

Розташування

Переваги розташування

Печерський район вважається найбільш перспективним і зручним для життя районів Києва. Ділове і активне життя тут плавно стикається з розміреним спокійним ритмом.
У пішій доступності від будинку знаходяться 3 станції метро - Печерська, Олімпійська та Палац Україна. А також 2 великих автомобільних артерії - бульвар Лесі Українки і Велика Васильківська вулиця.
Неподалік розташовані безліч торгових і ділових центрів, ресторани, фітнес-клуби. І, звичайно, стадіон «Олімпійський». День у день краса мерехтливих вечірніх вогнів, якими ви будете насолоджуватися з вікон, буде наповнювати теплими приємними емоціями ваше дозвілля.

Ще є питання?
 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0